Hakkımızda

Mitra Art Gallery, Instagram üzerinden başlayan ve zamanla farklı mecralarda hizmet vermek için her gün gelişerek değişen bir ONLINE SANAT GALERİSİ’ olarak faaliyet göstermektedir. Sanatçı ve koleksiyoner ilişkisini çok iyi bilen, sektördeki piyasaya hakim bir sanat platformudur. Satış sürecini titizlikle yürütürken hem sanatçımızın hem de koleksiyonerimizin de memnuniyetini her zaman ön planda tutan
Mitra Art Gallery, farkını her zaman hissettirir.

”Sanatınız Hobi Olarak Kalmasın!” Mottomuz ile çıktığımız yolda;
Misyonumuz; Sanat yapan ve üretkenliğini daha geniş kitlelere duyurmayı amaçlayan bütün sanatçı ve sanatçı adaylarına her mecrada katkı sağlayabilmektir. Bu kapsamda sanat üreten bireyin her mecrada yanında olmaya gayret ediyoruz.

Bilindiği üzere fiziksel sınırlar olmadan, bulunduğunuz her yerden erişebilme imkanını sağlayabildiğiniz Online Sergiler, Fiziksel Galerilerin sunabildiklerinin ötesine geçmektedir. Mitra Art Gallery; Yaşam alanlarını güzelleştirmek isteyen siz değerli sanatseverlere YENİ NESİL ONLINE SERGİ’lerde aradığınız eseri kolayca seçerek hızlı ve güvenilir bir şekilde satın almanızı sağlayan bir platform sunmaktadır.

Biz, ilk günün heyecanı, bugünün tecrübesini “Yeni Nesil Online Galericilik” anlayışımız ile harmanlayarak siz sanatseverlerle bir arada olmaktan onur duyuyoruz.

Her geçen gün MİTRA ailesine katılan birbirinden değerli sanatçıların eserleri ile ÇAĞDAŞ ve ÖZGÜR sanat anlayışını yaymak için aracı olmaya devam ediyoruz…

Sevgi ve Saygılarımızla;
Kuntay YALVAÇ